KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585302
nr 758 5302
Blandteknik
Okänd konstnär, Osignerad, motivets mått: 30x30
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:52:52
300 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.500 kr